Zwycięstwo tenisistów stołowych Mazovii

Zwycięstwo tenisistów stołowych Mazovii

Na inaugurację grupy mistrzowskiej 4 ligi, tenisiści stołowi Mazovii Mińsk Mazowiecki pokonali u siebie Sokoła Brwinów 8:2. W pierwszej rundzie nasza drużyna zwyciężyła na wyjeździe 9:1.

Niedzielny rewanż, podobnie jak pierwsze spotkanie tych zespołów, przebiegał pod dyktando Mazovii. Po pierwszej serii gier singlowych było 3:1, a po pojedynkach deblowych przewaga wzrosła do 5:1.

Najlepsi w MKS Mazovia byli Mateusz Stawikowski i Mateusz Majszyk, którzy zanotowali po dwie wygrane indywidualnie; Mateusz Majszyk bez straty seta.

W deblu także triumfowali, Mateusz Stawikowski w parze z Jakubem Okurowskim i Mateusz Majszyk z Bartoszem Jaworskim.

W składzie Mazovii zagrała także Aneta Antosiewicz i zwyciężyła w jednej z dwóch gier.

Prowadzony przez grającego trenera Marka Kudelskiego zespół Mazovii jest liderem 4-ligowej gr. B. W drugiej kolejce fazy mistrzowskiej spotka się 22 marca z Budowlanymi w Górze Klwarii.

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Sokół Brwinów 8:2

Punkty: Mazovia – Mateusz Stawikowski 2,5 Mateusz Majszyk 2,5 Bartosz Jaworski 1,5 Aneta Antosiewicz 1 Jakub Okurowski 0,5.

Obserwuj nas i polub:
icon Subscribe pl PL
Pin Share

Sponsorzy

Mińsk MazowieckiPowiat MińskiAKPOLMOSiRAkademia piłkarskaPEC Mińsk MazowieckiZINACartPolandSport SiedlceMMZVincec Foto Sport