
Na inaugurację grupy mistrzowskiej 4 ligi, tenisiści stołowi Mazovii Mińsk Mazowiecki pokonali u siebie Sokoła Brwinów 8:2. W pierwszej rundzie nasza drużyna zwyciężyła na wyjeździe 9:1.
Niedzielny rewanż, podobnie jak pierwsze spotkanie tych zespołów, przebiegał pod dyktando Mazovii. Po pierwszej serii gier singlowych było 3:1, a po pojedynkach deblowych przewaga wzrosła do 5:1.
Najlepsi w MKS Mazovia byli Mateusz Stawikowski i Mateusz Majszyk, którzy zanotowali po dwie wygrane indywidualnie; Mateusz Majszyk bez straty seta.
W deblu także triumfowali, Mateusz Stawikowski w parze z Jakubem Okurowskim i Mateusz Majszyk z Bartoszem Jaworskim.
W składzie Mazovii zagrała także Aneta Antosiewicz i zwyciężyła w jednej z dwóch gier.
Prowadzony przez grającego trenera Marka Kudelskiego zespół Mazovii jest liderem 4-ligowej gr. B. W drugiej kolejce fazy mistrzowskiej spotka się 22 marca z Budowlanymi w Górze Klwarii.
Mazovia Mińsk Mazowiecki – Sokół Brwinów 8:2
Punkty: Mazovia – Mateusz Stawikowski 2,5 Mateusz Majszyk 2,5 Bartosz Jaworski 1,5 Aneta Antosiewicz 1 Jakub Okurowski 0,5.


