
W przedświątecznym, 3-ligowym meczu tenisistów stołowych Mazovia Mińsk Mazowiecki przegrała u siebie z wiceliderem KU AZS SGH Warszawa 0:10.

Po dwóch zwycięstwach z rzędu, tenisiści stołowi Mazovii Mińsk Mazowiecki ponieśli porażkę na wyjeździe 3:8 z KTS II Kozienice w meczu mazowieckiej 3 ligi.

Po wyjazdowej wygranej z Tęczą II Budki Piaseckie 8:2, Mazovia Mińsk Mazowiecki pokonała u siebie zespół Mateus Ząbki 10:0 w 3 lidze tenisistów stołowych.

Tenisiści stołowi Mazovii Mińsk Mazowiecki sprawili miłą niespodziankę, pokonując na wyjeździe Tęczę II Budki Piaseckie 8:2. To pierwsza wygrana podopiecznych grającego trenera Marka Kudelskiego w rozgrywkach 3 ligi 2024/25.

Tenisiści stołowi Mazovii Mińsk Mazowiecki walczą o pierwsze punkty w 3-ligowych rozgrywkach na Mazowszu. – Mamy bardzo mocnych rywali, ale postaramy się utrzymać na tym szczeblu – mówi Marek Kudelski, grający trener Mazovii.











